fbpx
loader image

SOCIAL MEDIA MARKETING

Obsługujemy profile społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok), prowadzimy kampanie reklamowe, tworzymy angażujący content, moderujemy i zawsze stawiamy na jak największą efektywność. Rozpoczniemy od pełnej analizy a następnie przygotujemy strategię dla Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Wymierne efekty

Pozyskujemy fanów, zwiększamy zasięgi i efektywnie promujemy tworzone treści. Docieramy precyzyjnie do potencjalnych Klientów którzy będą najbardziej zainteresowana Twoim produktem lub usługą.

Tylko angażujące treści

Mamy własne studio graficzne i produkcje video. Przygotujemy grafiki, zdjęcia i filmy które zaangażują Twoją grupę docelową - visual storytelling to podstawa dobrego socialu.

Reklamy w Social Media

Tworzymy efektywne kampanie Facebook & Instagram Ads. Generujemy ruch na stronie, promujemy produkty i usługi oraz prowadzimy kampanie LeadAds.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

OBSŁUGA PROFILI:

Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, LinkedIn, YouTube

TWORZENIE TREŚCI:

zdjęcia, grafiki, formaty video, stories, relacje

REKLAMY SOCIAL:

kampanie Facebook & Instagram Ads, kampanie leadowe, YouTube Ads, TikTok Ads

ZOBACZ PRZYKŁADY NASZYCH REALIZACJI:

FAQ – SOCIAL

Odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania.

Jak rozpocząć współpracę?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy, rozmowę telefoniczną, Messengera, WhatsApp oraz tradycyjnego maila. Porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić i przedstawimy naszą ofertę.

Co możecie dla mnie zrobić?

Zajmujemy się każdym aspektem obecności firmy / marki w mediach społecznościowych: prowadzimy profile, moderujemy wypowiedzi, przygotowujemy atrakcyjne treści, opracowujemy strategię, organizujemy kampanie reklamowe i zarządzamy budżetami reklamowymi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich celów oraz budżetu.

Jakie będą efekty?

To zależy wyłącznie od wyznaczonych celów. Zawsze natomiast dbamy o jak najwyższą efektywność – chcemy aby każda złotówka wydana na działania marketingowe przynosiła wymierne korzyści i działała na zysk naszego Klienta.

Jakie są koszty?

Omawiamy z Tobą zakres naszej obsługi, następnie przeliczamy to na czas i zasoby niezbędne do wykonania ustalonego planu. Przedstawiamy również rekomendowany poziom budżetu na wydatki reklamowe potrzebny do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Jak długo trwa uruchomienie usługi?

W zależności od skali projektu – zazwyczaj jest to okres od 2 tyg do 2 miesięcy po podpisaniu umowy.

Jak wygląda raportowanie?

W zależności od indywidualnych ustaleń przygotowujemy cotygodniowe lub comiesięczne raporty i podsumowania. W każdej chwili możesz również porozmawiać z nami i omówić bieżące zagadnienia.

Agent Buzz
Success Story:
Ford Auto-Boss

Jak angażować i sprzedawać w mediach społecznościowych?


Dla Ford Auto-Boss prowadzimy kompletną komunikację wielokanałową. Tworzone treści są dopasowywane do odbiorców marki w regionie. Dbamy aby publikacje na profilach trafiały do kluczowych odbiorców a oprócz tego prowadzimy precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe.

Od momentu rozpoczęcia współpracy zwiększyliśmy zasięgi o ponad 110%, podwoiliśmy liczbę zaangażowanych użytkowników oraz obserwatorów profilu a na koniec poprawiliśmy efektywność kampanii LeadAds o 80%.

NASZE KOMPETENCJE:

SOCIAL MEDIA MARKETING  |  FACEBOOK ADS  |  INSTAGRAM ADS  |  TIKTOK ADS  | ZARZĄDZANIE PROFILAMI | LINKEDIN | TWORZENIE TREŚCI | CONTENT MARKETING | SOCIAL ECOMMERCE | INBOUND MARKETING | SOCIAL BRANDING | MODERACJA

ZAUFALI NAM: