fbpx

SOCIAL MEDIA MARKETING

Rozpoczniemy od pełnej analizy Twojego case’a, następnie przygotujemy strategię dla Twojej marki i zaproponujemy najlepsze rozwiązania w określonym budżecie. Jeżeli szukasz solidnego partnera który “zjadł zęby” na dużych projektach, ale zna również specyfikę rynku lokalnego to jesteś w domu. O końcowy efekt, oraz perfekcyjną obsługę Twoich profili i kampanii reklamowych, zadba nasza armia specjalistów.

Znamy się na rzeczy.

Obsługa profilu i zdobywanie lajków? Nic prostszego! A może socialowa kampania wielokanałowa, z głęboką segmentacją behawioralną, w ramach sytemu inbound marketingowego? Robi się.

Skuteczny content.

Mamy własne studio graficzne i produkcje video. Przygotujemy grafiki, zdjęcia i filmy które zaangażują Twoją grupę docelową - visual storytelling to podstawa dobrego socialu.

Zapewniamy wymierne efekty.

Tworzymy efektywne kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Ty mówisz czego potrzebujesz i jaki masz budżet - my robimy tak żeby było dobrze.

FAQ – SOCIAL:

Jak rozpocząć współpracę?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy, rozmowę telefoniczną, Messengera, WhatsApp oraz tradycyjnego maila. Porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić i przedstawimy naszą ofertę.

Co możecie dla mnie zrobić?

Praktycznie wszystko co ma social w nazwie. Zajmujemy się każdym aspektem obecności firmy / marki w mediach społecznościowych: prowadzimy profile, moderujemy wypowiedzi, przygotowujemy atrakcyjne treści, opracowujemy strategię, organizujemy kampanie reklamowe i zarządzamy budżetami reklamowymi. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich celów oraz budżetu.

Jakie będą efekty?

To zależy wyłącznie od wyznaczonych celów (oraz oczywiście… budżetu). Zawsze natomiast dbamy o jak najwyższą efektywność – chcemy aby każda złotówka wydana na działania marketingowe przynosiła wymierne korzyści i działała na zysk naszego Klienta.

Jakie są koszty?

Omawiamy z Tobą zakres naszej obsługi, następnie przeliczamy to na czas i zasoby niezbędne do wykonania ustalonego planu. Przedstawiamy również rekomendowany poziom budżetu na wydatki reklamowe potrzebny do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Nie prowadzimy wyceny “pakietowej”, obsługa w takim modelu w 99% nie będzie miała żadnego pozytywnego wpływu na cokolwiek.

Jak długo trwa uruchomienie obsługi?

W zależności od skali projektu – zazwyczaj jest to okres od 2 tyg do 2 miesięcy po podpisaniu umowy.

Jak wygląda raportowanie?

W zależności od indywidualnych ustaleń przygotowujemy cotygodniowe lub comiesięczne raporty i podsumowania. W każdej chwili możesz również porozmawiać z nami i omówić bieżące zagadnienia.

Agent Buzz
Success Story:
Ford Auto-Boss

Jak angażować i sprzedawać w mediach społecznościowych?


Dla Ford Auto-Boss prowadzimy kompletną komunikację wielokanałową. Tworzone treści są dopasowywane do odbiorców marki w regionie. Dbamy aby publikacje na profilach trafiały do kluczowych odbiorców a oprócz tego prowadzimy precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe.

Od momentu rozpoczęcia współpracy zwiększyliśmy zasięgi o ponad 110%, podwoiliśmy liczbę zaangażowanych użytkowników oraz obserwatorów profilu a na koniec poprawiliśmy efektywność kampanii LeadAds o 80%.

NASZE KOMPETENCJE:

SOCIAL MEDIA MARKETING  |  FACEBOOK ADS  |  INSTAGRAM ADS  |  TIKTOK ADS  | ZARZĄDZANIE PROFILAMI | LINKEDIN | TWORZENIE TREŚCI | CONTENT MARKETING | SOCIAL ECOMMERCE | INBOUND MARKETING | SOCIAL BRANDING | MODERACJA

ZAUFALI NAM: