Tworzymy niezapomniane doświadczenia!

Łączymy kompetencje z zakresu marketingu, social media, grafiki, kodowania oraz produkcji video aby zaoferować naszym Klientom w pełni kompletną komunikację z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Trochę wiecej o nas!

Kreatywność, partnerskie relacje i praca u podstaw.

 Dostarczamy naszym Klientom wartość dodaną. Tworzymy bezkompromisowe i skuteczne strategie, koordynujemy kampanie zorientowane na cel oraz oferujemy usługi projektowania na najwyższym poziomie. 

Nasz zespół to zespół do zadań specjalnych. Obecnie aby prowadzić efektywne działania marketignowe, niezbędna jest koordynacja i zagospodoarowanie wielu kanałów komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami. Multum możliwości i narzędzi marketingowych daje ogormny potencjał do promocji - natomiast wymaga dużej wiedzy, planowania oraz odpowiedniej strategii działań.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w pracy z firmami przeróżnej wielkości. Na początku (zazwyczaj) odpowiadaliśmy za jeden z kanałów promocji Klienta - aby finalnie rozwinąć swoje kompetencje i oferować kompleksową obsługę komunikacji wielokanałowej w każdym wymiarze. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Marketing

Multi-channel
Content Marketing
Performance Marketing

eCommerce

Integracje i optymalizacja
Automatyzacja
Obsługa 360

Social

Zarządzanie profilami
Social Ads
Tworzenie treści

Branding

Logotypy
Systemy identyfikacji
Materiały reklamowe

Grafika reklamowa

Projektowanie reklam
Treści socialowe
Fotografia produktowa

Strony internetowe

Projektowanie stron
Kodowanie stron
Open Source

Sklepy internetowe

Projektowanie sklepów
Kodowanie i wdrożenia
Open Source

Nagrania Video

Kanały YouTube
Relacje i reportaże
Video reklamowe

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.