fbpx
loader image

DIGITAL MARKETING

Współpracę rozpoczniemy od pełnej analizy Twojego case’a. Następnie przygotujemy rozwiązania które zapewnią realizację Twoich celów i zadbamy o ich perfekcyjne wykonanie.

Kompleksowa obsługa

Nie musisz się o nic martwić. Przygotujemy kampanię dla Twojej marki od zera i zadbamy o jej perfekcyjne wykonanie i wysoką efektywność.

Unikalne kreacje i pomysły

Od ponad 8 lat kreujemy wizerunek naszych Klientów. Współpracujemy z Magdą Gessler, MKS_VIR, Ranokmat.pl, Olimp Labs, Ford. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, łącząc je z nowatorskimi i unikalnymi pomysłami.

Tylko wymierne efekty

Zaawansowana analityka pozwala nam na pełną optymalizację każdego elementu strategii inbound. Pozwala to tworzyć kampanie o wysokiej efektywności budżetowej.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

KAMPANIE REKLAMOWE:

GoogleAds, Google Display, YouTube Ads, Facebook & Instagram Ads, Paid Media, TikTok Ads

REKLAMA NATYWNA & INFLUENCE:

sponsored content, influencer marketing, product placement

GRAFIKA & VIDEO:

kreacje reklamowe, video reklamowe, reklamy YouTube, reklamy display, formaty socialowe

ZOBACZ PRZYKŁADY NASZYCH REALIZACJI:

FAQ – MARKETING:

Najcześciej zadawane pytania.

Jak rozpocząć współpracę?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy, rozmowę telefoniczną, Messengera, WhatsApp oraz tradycyjnego maila. Porozmawiamy o tym co możemy dla Ciebie zrobić i przedstawimy naszą ofertę.

Co możecie dla mnie zrobić?

Zajmujemy się każdym aspektem digital marketingu i obecności marki w sieci. Prowadzimy kampanie reklamowe w ramach  komunikacji wielokanałowej oraz strategii inbound, możemy również zająć się pełną obsługą marketingową Twojej marki. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich celów oraz budżetu.

Jakie będą efekty?

To zależy wyłącznie od wyznaczonych celów (oraz oczywiście budżetu). Zawsze dbamy o jak najwyższą efektywność – chcemy aby każda złotówka wydana na działania marketingowe przynosiła wymierne korzyści i działała na zysk naszego Klienta.

Jakie są koszty?

Omawiamy z Tobą zakres naszej obsługi, następnie przeliczamy to na czas i zasoby niezbędne do wykonania ustalonego planu. Przedstawiamy również rekomendowany poziom budżetu na wydatki reklamowe potrzebny do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Jak długo trwa uruchomienie obsługi?

W zależności od skali projektu – zazwyczaj jest to okres od 2 tyg do 2 miesięcy po podpisaniu umowy.

Jak wygląda raportowanie?

W zależności od indywidualnych ustaleń przygotowujemy cotygodniowe lub comiesięczne raporty i podsumowania. W każdej chwili możesz również porozmawiać z nami i omówić bieżące zagadnienia.

Agent Buzz
Success story:
Rock Oil Polska

Wprowadzenie marki olejowej na polski rynek.


Wprowadziliśmy angielską markę Rock Oil na polski rynek. W skład tego projektu wchodził pełen zakres usług marketingowych oraz kreatywnych. Webdesign, komunikacja w mediach społecznościowych, obsługa budżetów reklamowych oraz grafika reklamowa to tylko niektóre elementy przeprowadzonej kampanii marketingowej.

Komunikacja marki objęła ponad 1 mln użytkowników portali społecznościowych w Polsce.

NASZE KOMPETENCJE:

MARKETING STRATEGY  |  INBOUND MARKETING  |  PERFORMANCE MARKETING  |  DISPLAY ADS  |  SOCIAL MEDIA  |  MEDIA BUYING  |  CONTENT MARKETING |  UI/UX DESIGN | E-MAIL MARKETING | VIDEO ADS | YOUTUBE ADS

ZAUFALI NAM: