Branding i grafika reklamowa

mks_vir

mks_vir to jeden z najstarszych programów antywirusowych na świecie - początki programu sięgają 1987 kiedy zostają wydane pierwsze wersje na system DOS. mks_vir osiąga duży komercyjny sukces oraz staje się jednym z symboli polskiej branży IT na przełomie XX i XXI wieku. W 2016 roku rozpoczynają się prace nad nową wersją programu a nam zostaje powierzone wykonanie nowej identyfikacji wizualnej na bazie szeroko rozpoznawalnego znaku z lat 1997-2010.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było przygotowanie nowej identyfikacji wizualnej, strony oraz sklepu internetowego, zaprojektowanie nowego UI programu oraz nowej animacji skanowania.

Co zrobiliśmy?

Prace rozpoczeliśmy od stworzenia nowego logotypu marki mks_vir. Z wielu przedstawionych propozycji wybrany został wzór uniwersalny i ponadczasowy nawiązujący formą do starego znaku ale również geometryczny i nowoczesny otwierający markę mks_vir na nowych odbiorców oraz nowe wyzwania.

Do logotypu przygotowany został system identyfikacji wizualnej. W materiałach
reklamowych logotypowi partneruje brand hero „mks-guy” oraz cały zestaw ilustracjiwychodzący z koncepcji stylistycznej roboczo nazwanej „Cybermotywem”.

Bazując na przygotowanej identyfikacji stworzyliśmy UI, animację skanowania, wdrożyliśmy stronę oraz sklep internetowy. Przy okazji stworzyliśmy również oprawę wizualną do gry Coolki która jest częścią pakietu mks_vir :)

Efekty

Nowa identyfikacja została bardzo ciepło przyjęta przez fanów mks_vir. Dzięki bardzo wyrazistej stylizacji działania reklamowe są widoczne i przyciągają wzrok niezależnie od miejsca ich publikacji.
Reaktywowany mks-vir w dniu premiery został zainstalowany na tysiącach urządzeń (Windows & Android).

Produkt Roku 2018

IT w Administracji

Nagroda Best+++ 2018

AVLAB

100+

Stworzonych form graficznych

300h+

godzin pracy

Zaufali nam:

Galeria Realizacji 

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.