Social Media

Energy Gaz Polska

Energy Gaz Polska to jeden z największych warsztatów wykonujących konwersję na  zasilanie LPG silników aut osobowych w Polsce. Firma istnieje na rynku od ponad 15 lat. Jest pionierem innowacyjnych rozwiązań z zakresu instalacji LPG a ich wiedza i doświadczenie były wielokrotnie doceniane przez największe stacje telewizyjne jak Polsat, TVN czy TVP, w których to eksperci z Energy Gaz Polska udzielali wywiadów i dzielili się swoją wiedzą na temat montażu oraz technolgii LPG.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było prowadzenie profili marki w mediach społecznosciowych (Facebook / YouTube). W chwili rozpoczecia przez nas działań w emdiach społecznościowych Energy Gaz Polska brakowało systematyczności i jednolitej komunikacji. Dodatkowo zostało powierzone nam przygotowanie nowej strony internetowej nastawionej na konwersję z zachowaniem wcześniejszej identyfikacji wizualnej.

Co zrobiliśmy?

Rozpoczeliśmy od stworzenia nowej strony Energy Gaz Polska która miała agregować tworozny content foto i video oraz zaoferowac prosta ścieżkę konwersji. Oprócz tego Klient otrzymał dedykowanego reportera który tworzył treści na profiul społecznościowy na Facebooku oraz kanał YouTube ( zdjęcia, relacje wideo oraz nagrania z Klientami). Ciekawe auta oraz spontaniczne sytuacje, które dzieją się w warsztacie, pozwoliły na stworzenie unikalnego contentu oraz stworzenie największego w Polsce kanału YouTube dotyczącego tematyki LPG.

Efekty

Uzyskaliśmy duże wzrosty w ilości fanów oraz subskrybentów. Dzięki naszym działaniom bezpośrednio zwiększył się ruch na stronie Klienta oraz ponad 4 krotnie wzrosła liczba zapytań wysyłanych przez formularze kontaktowe. Ukoronowaniem działań było osiągniecie 8 mln wyświetleń na knale YouTube w ciągu 1,5 roku.

8 000 000+

WYŚ. filmów

x4

więcej zapytań

51%

więcej fanów

40%

wyższe zaangażowanie

Galeria Realizacji 

Zaufali nam:

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.