Performance Marketing

Broń Strzelecka w Przepisach Prawa

Broń Strzelecka w Przepisach Prawa to pierwsze w Polsce kompletne kompendium wiedzy prawnej dla użytkowników broni palnej (pasjonatów, strzelców sportowych,  służb mundurowych, wojska). Publikacja zawiera 12 rozdziałów zawierających pełny przekrój wszystkich zagadnień związanych z bronią palną na tle polskiego prawa.

Nasze zadanie

Zlecone zostało nam przygotowanie (skład) książki do druku, opracowanie wersji elektornicznej i identyfikacji wizualnej publikacji. Powierzono nam również przygotowanie sklepu internetowego oraz działania promocyjne.

Co zrobiliśmy?

Identyfikacja publikacji została opracowana tak aby połączyć charakter książek prawniczych z pasją strzelcką, dodatkowo opracowany został piktogram który stał się znakiem rozpoznawczym książki. Przygotowaliśmy również prostą platformę ecommerce oraz zintegorwaliśmy ją z narzędziami ecommerce. Działania promocyjne prowadzone były w mediach społecznościowych oraz w postaci wykupu mediów.

Efekty

Nasze działania spowodowały bardzo duża ropzonawalność publikacji w środowisku strzeleckim w Polsce. Opracowane materiały reklamowe oraz przyjęte grupy docelowe dały bardzo wysokie ROI z budżetu marketingowego. Zostało nam powierzone dalsze prowadzenie działań w ww. zakresie dla II wydania publikacji.

117%

Średnie ROI

500 000+

zasięg / odbiorcy

20+

kreacji reklamowych

400+

ZŁOŻonych stron :)

Galeria Realizacji 

Zaufali nam:

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.