eCommerce (Integracje i Automatyzacja)

ENEOS Motor Oil 

JXTG to największy, prowadzącym kompleksową działalność, japońskim koncernem sektora naftowego i energetycznego posiadającym 10 stale eksploatowanych rafinerii i zdolność produkcyjną na poziomie 1,4 miliona baryłek dziennie.

Marka ENEOS od wielu lat funkcjonuje w świecie sportów motorowych. Jest pierwszą japońską firmą zajmującą się rafinacją produktów ropopochodnych, dostarczającą oleje do samochodów wyścigowych i rajdowych, biorących udział m.in. w rajdzie Paryż-Dakar, światowej klasy wyścigach MotoGP, wyścigach Formuły 1 (Honda F1 Team) i wyścigu Le Mans (LEXUS TEAM Le Mans), gdzie duże prędkości i szczytowe osiągi to bezwzględna konieczność.

Nasze zadanie

Wdrożenie nowej strony oraz  sklepu internetowego marki ENEOS, obsługa kanałów społecznościowych wraz z integracją ecommerce oraz obsługa budżetu reklamowego w sieciach reklamy płatnej. Cała komunikacja musiała być dostosowana zarówno do polskiego rynku jak i do europejskiej komunikacji marki. 

Co zrobiliśmy?

Nasze działania podzieliliśmy na 3 segmenty - treści własne, komunikaty globalne oraz materiały sponsorskie. W ramach naszych działań opracowaliśmy spójną komunikację wizualną aby połączyć komunikację globalną wraz z lokalną marki. W ramach kooperacji sponsorskiej odpowiadaliśmy za tworzenie contentu w postaci relacji z wydarzeń (jak rajd Polski w Mikołajkach z Subaru Poland Rally Team) czy też wywiadów z partnerami (Auto Serwis Łukasiewicz). Stworzyliśmy także wideo promocyjne między innymi z Fiatem Abarth, użytkownym przez Valentino Rossiego czy też materiał promocyjny przy współpracy z marką Infiniti.

Efekty

Dzięki naszym działaniom o 80%  wzrosła sprzedaż detaliczna produktów w oficjalnym sklepie marki ENEOS. Nasze działania wpłynęły pozytywnie na wzrost spontanicznej rozpoznawalności marki. Przygtotowana strategia przełozyła się na wzrost liczby polubień profilu marki w serwisach instagram oraz facebook o 30% w stosunku do wcześniejszych działań oraz wzrost zaangażowania użytkowników o ponad 40%.

+200

OPUBLIKOWANYCH TREŚCI

1 000 000+

WYŚWIETLEŃ

4

FILMY PROMOCYJNE

250 000

odbiorców

Zaufali nam:

Galeria Realizacji 

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.