Content Marketing

Rock Oil: High Performance Lubricants

Rock Oil jest brytyjskim producentem wysokiej jakości olejów oraz paliw będącym od ponad 90 lat w pełni rodzinnym biznesem. Flagowymi produktami są oleje CARBON oraz Synthesis a także pełna gama środków smarnych przeznaczonych do motocykli. Zakład produkcyjny Rock Oil w Warrington, UK wyróżnia światowej klasy proces kontroli jakości – wszystkie surowce są testowane w momencie dostarczenia ich do zakładu. Ta rygorystyczna procedura jest powtarzana w czasie procesu mieszania oraz napełniania w celu zapewnienia, że wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi możliwymi normami jakościowymi.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem było wprowadzenie marki Rock Oil na polski rynek. Począwszy od stworzenia strony i sklepu internetowego przez plan marketingowy oraz obsługę wszystkich kanłów komunikacji z Klientami. W skłąd reazliacji wchodziły również nagrania video, obsługa eventów oraz projektowanie graficzne.

Co zrobiliśmy?

Jesteśmy odpowiedzialni za pełną obsługę Rock Oil w Polsce we wszystkich kanałach komunikacji na każdym poziomie styku odbiorcy z marką.
W ramach realizacji połączone zostały nasze kompetencje z zakresu projektowania graficznego, webdesign, PR, social media, performance marketing, audio&video oraz influencer marketingu w celu dostarczenia jak najbardziej kompletnego doświadczenia dla fanów motoryzacji/ motosportu.

Efekty

Marka Rock Oil stała się synaonimem jakościowych środków smarnych do zastosowań w ekstremlanym motosporcie oraz uzytkowników pojazdów offroadowych. Zbudowaliśmy wiele partnerskich relacji oraz stworzyliśmy efektywny ekosystem e-commerce.

1 400 000+

Zasięg / odbiorcy

127%

ROI

6

Obsłużonych eventów

25+

pozyskanych partnerów

Galeria Realizacji 

Zaufali nam:

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.