fbpx
loader image

PRODUKCJA VIDEO

Zajmujemy się tworzeniem contentu video. Przygotujemy wszystko co niezbędne w nowoczesnej komunikacji marki: wywiady, relacje, video firmowe, video socialowe, video stories, spoty reklamowe. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Kreatywność bez granic.

Nasz zespół to artyści w swojej profesji - dynamicznie kreujący odpowiedzi na wymagania rynku. Naszym największym atutem jest nie znająca granic wyobraźnia i radość z tworzenia.

Materiały szyte na miarę.

Na każdym etapie rozwoju firmy, jakościowe materiały audiowizualne są niezbędnymi elementami budującymi markę. Trendy wskazują na nieustanny wzrost udziałów form audio-video w komunikacji na linii konsument - marka.

Pełen profesjonalizm.

Wraz z klientem chcemy stworzyć coś wyjątkowego. W każdej realizacji chcemy oddać ducha i charakter marki ale i zostawić cząstkę siebie.

PRZYKŁADY REALIZACJI:

FAQ – VIDEO

Odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania.

Jak rozpocząć współpracę?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy, rozmowę telefoniczną, Messengera, oraz tradycyjnego maila. Ustalimy zakres nagrania oraz Twoje wymagania i przygotujemy kompleksową ofertę wraz z wyceną.

Co możecie dla mnie zrobić?

Przygotowujemy wszystkie materiały video niezbędne do efektywnego marketingu w internecie. Możemy nagrać: wywiady, relacje, spoty reklamowe, treści video na profile społecznościowe oraz reklamy zgodne ze standardami YouTube, Facebook-a i Instagram-a. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich celów oraz budżetu.

Co otrzymam?

Po zakończeniu zlecenia oraz wprowadzeniu wszystkich poprawek otrzymasz gotowe pliki video w ustalonych formatach do pobrania, możemy również przygotować kopię na nośniku fizycznym. W przypadku utraty pliku, odtworzymy go dla Ciebie z naszego archiwum (do 5 lat od daty nagrania).

Jakie są koszty?

Zawsze stawiamy na jak najwyższą efektywność budżetu. Zależy nam na osiągnięciu jak najlepszego efektu wizualnego oraz stworzeniu materiału który będzie w 100% spełniał postawiony przed nim cel, bez zbędnej inflacji kosztów.

Jak długo trwa cały proces?

Po otrzymaniu zielonego światła na realizację od razu tworzymy terminarz nagrania ze wszystkimi kluczowymi terminami. Czas od pierwszych ustaleń do „wypuszczenia” finalnego materiału będzie w dużej mierze zależny od specyfiki danego zlecenia.

Agent Buzz
Success Story:
ENEOS Motor Oil

Video Success Story jako część kampanii reklamowej.


Na potrzeby kampanii dla marki ENEOS skierowanej do serwisów samochodowych stworzyliśmy video które prezentuje zysk ze współpracy z ENEOS na przykładzie warsztatu ENEOS Łukasiewicz w Warszawie.

Nagrany materiał wzbudził duże zainteresowanie i został wyświetlony ponad 300 000 razy do targetobwanej grupy docelowej.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE NAGRAĆ:

PRODUKCJA VIDEO  |  OBSŁUGA YOUTUBE  |  FILMY YOUTUBE  |  WYWIADY  |  RELACJE  |  VIDEO FIRMOWE  |  VIDEO KORPORACYJNE  |  MONTAŻ  |  NAGRANIA Z DRONA  |  VIDEO SOCIAL MEDIA

ZAUFALI NAM: