Webdesign 🖥️ ⌨️ 📱

Agent Buzz / Usługi / Webdesign

Sklepy internetowe

Projektujemy i kodujemy piekne i funkcjonalne sklepy internetowe.

Sklep internetowy to podstawa działaności - tylko na solidnych fundamnetach można budowac solidny biznes. Dlatego projektujemy i kodujemy szyte na miarę sklepy internetowe z wykorzystaniem technologii Open Source - wszystko po to aby późniejesze rozwijanie sklepu było maksymalnie proste i nie wiązało się z wysokimi kosztami.

Strony internetowe

Twoja strona to wizytówka Twojego biznesu.

Tworzymy strony które wyrózniają się na tle konkurencji - nie korzystamy z gotowych szablonów aby dostarczyć projekt który jest unikalny i stworzony pod dany use case.

Zaufali nam:

Trochę o nas!

Kreatywność, partnerskie relacje i praca u podstaw.

Nasz zespół to zespół do zadań specjalnych. Obecnie aby prowadzić efektywne działania marketignowe, niezbędna jest koordynacja i zagospodoarowanie wielu kanałów komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami. Multum możliwości i narzędzi marketingowych daje ogormny potencjał do promocji - natomiast wymaga dużej wiedzy, planowania oraz odpowiedniej strategii działań.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w pracy z firmami każdej wielkości z przeróżnych branż. Łączymy kreatywność, analitykę, możliwości studia graficznego i produkcji video do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla odbiorców marki.

Nasze Portfolio

Napisz do nas.

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.