Usługi Marketingowe & eCommerce [UX] 🛍️ 📈 💰

Agent Buzz / Usługi / Marketing + eCommerce

Kampanie w Sieciach Reklamowych

Google Ads, FacebookAds, reklamy display i multum innych opcji promocji

Bezsensowne wydawanie budżetu jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Naszym zadaniem jest zadbać aby Twoje kampanie miały sens, przynosiły oczekiwany efekt i zwrot oraz trafiały do najlepszej grupy odbiorców.

Content Marketing i Social

Stworzymy wartościowe treści, dobierzemy kanały, sposoby dystrybucji oraz metody promocji.

Wiemy jak tworzyć atrakcyjne przekazy oraz anagażować potencjalnych i obecnych klientów. Artykuły, materiały video, przekazy socialowe, sponsorowane treści wraz z jasną i precyzyjną strategią dystrybucji to klucz do dobrych zasiegów i wysokiej konwersji.

Mailingi, automatyzacje i integracje

Non-stop słyszysz o automatyzacji marketingu, integracjach w eCommerce i narzedziach które sprzedają 1 klinkięciem?

Rzeczywistość nie jest aż tak różowa - dlatego zapewniamy bezproblemowe wdrożenie, przygotowanie strategii działań oraz obsługę. Naszym celem niezależnie od skali jest tworzenie efektywnych rozwiązań inbound marketingowych - tak aby kontakt z odbiorcami nie musiał odbywać się wyłącznie za pomocą płatnych pośredników.

Zaufali nam:

UX design to niekończace się możliwości

Przeczytałaś /-eś powyższe “zajawki” i nie ma tego czego szukasz?

Skontaktuj się z nami - istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że mamy kompetencje których potrzebujesz. Opisanie wszystkiego co możemy zrobić  na stronie, uśpiłoby nawet najbardziej zdeterminowanego czytelnika.

Referencje:

"Fajny zespół, podchodzący do tematu/produktu/usługi bardzo analitycznie, a finalnie z konkretną propozycją działań. Co ważne, otwarci są na informacje zwrotne z rynku, dzięki czemu w trakcie projektu, potrafią wskazać co działa, a co nie działa i ewentualnie zrobić korektę planu."

Marcin Pollo, Przezes Zarządu
JP Oils, Autoryzowany Partner JXTG Nippon Oil & Energy Corporation

Trochę o nas!

Kreatywność, partnerskie relacje i praca u podstaw.

Nasz zespół to zespół do zadań specjalnych. Obecnie aby prowadzić efektywne działania marketignowe, niezbędna jest koordynacja i zagospodoarowanie wielu kanałów komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami. Multum możliwości i narzędzi marketingowych daje ogormny potencjał do promocji - natomiast wymaga dużej wiedzy, planowania oraz odpowiedniej strategii działań.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w pracy z firmami każdej wielkości z przeróżnych branż. Łączymy kreatywność, analitykę, możliwości studia graficznego i produkcji video do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla odbiorców marki.

Nasze Portfolio

Napisz do nas.

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.