Projektowanie graficzne 🎨🖍️📐

Agent Buzz / Usługi / Grafika i branding

Branding

Tworzymy nowe marki, a istniejące odkrywamy na nowo.

Dopracowany logotyp pozwala zapadać w pamięć odbiorcom oraz tworzyć skojarzenia, które stają się podstawą komunikacji marketignowej. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na ponadczasowość oraz jak najlepsze przekazanie wartości firmy w każdym aspekcie identyfikacji wizualnej.

Grafika reklamowa

Wskaż nam medium przekazu a my zjamiemy się resztą.

W procesie projektowania bierzemy pod uwagę zarówno czynniki artystyczne takie jak estetyka, stylistyka czy środek wyrazu, jak i aspekty marketingowe, techniczne oraz wizerunkowe. Naszym celem jest perfekcyjny przekaz komunikatu Klienta.

Strony i sklepy internetowe

Webdesign na najwyższym poziomie.

Tworzymy strony i sklepy internetowe które wyrózniają się na tle konkurencji - nie korzystamy z gotowych szablonów aby dostarczyć projekt który jest unikalny i stworzony stricte pod dane zastosowanie.

Zaufali nam:

Trochę o nas!

Kreatywność, partnerskie relacje i praca u podstaw.

Nasz zespół to zespół do zadań specjalnych. Obecnie aby prowadzić efektywne działania marketignowe, niezbędna jest koordynacja i zagospodoarowanie wielu kanałów komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami. Multum możliwości i narzędzi marketingowych daje ogormny potencjał do promocji - natomiast wymaga dużej wiedzy, planowania oraz odpowiedniej strategii działań.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w pracy z firmami każdej wielkości z przeróżnych branż. Łączymy kreatywność, analitykę, możliwości studia graficznego i produkcji video do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla odbiorców marki.

Referencje:

"Fajny zespół, podchodzący do tematu/produktu/usługi bardzo analitycznie, a finalnie z konkretną propozycją działań. Co ważne, otwarci są na informacje zwrotne z rynku, dzięki czemu w trakcie projektu, potrafią wskazać co działa, a co nie działa i ewentualnie zrobić korektę planu."

Marcin Pollo, Przezes Zarządu
JP Oils, Autoryzowany Partner JXTG Nippon Oil & Energy Corporation

Napisz do nas.

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.