Obsługa Social Media 👻 🌇 📷

Agent Buzz / Usługi / Media Społecznościowe

Budowanie społeczności

Niskie zaangażowanie? Brak pomysłów? To dla nas żaden problem.

Kreatywność mamy w DNA - oprócz typowej obsługi oferowanej przez “agencje socialowe”, szukamy partnerów i influencerów, organizujemy akcje promocyjne (a nawet eventy jeżeli zajdzie taka potrzeba) a do tego mamy własne uznane studio graficzne, software house i produkcję video. Jednym słowem nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Pełna integracja i eCommerce

Dostarczamy efekty sprzedażowe dzięki pełnej integracji oraz inteligentnej strategii.

Aby maksymalizować efekt w mediach społecznościowych niezbędny jest plan działania oraz pełna integracja z pozostałymi działaniami marketingowymi oraz narzędziami analitycznymi i eCommerce. 

Zaufali nam:

Bezkonkurencyjna oferta

Łączymy nasze kompetencje aby zaoferować potężną wartość w atrakcyjnej cenie.

Łączymy wszystkie nasze kompetencje marketignowe, graficzne oraz video aby zapewnić wymierne efekty w każdym kanale społecznościowym.

⭐ Facebook
⭐ Instagram
⭐ YouTube
⭐ Snapchat
⭐ Messanger
⭐ Pinterest 

Dodatkowo możemy zaproponować:

👌Pełną integracje i automatyzację
👌 Chatboty
👌 Social eCommerce

Napisz do nas aby otrzymać ofertę skrojoną pod Twoje potrzeby.
👉 #value #quality #greatprices #agentbuzz

Referencje:

"Fajny zespół, podchodzący do tematu/produktu/usługi bardzo analitycznie, a finalnie z konkretną propozycją działań. Co ważne, otwarci są na informacje zwrotne z rynku, dzięki czemu w trakcie projektu, potrafią wskazać co działa, a co nie działa i ewentualnie zrobić korektę planu."

Marcin Pollo, Przezes Zarządu
JP Oils, Autoryzowany Partner JXTG Nippon Oil & Energy Corporation

Trochę o nas!

Kreatywność, partnerskie relacje i praca u podstaw.

Nasz zespół to zespół do zadań specjalnych. Obecnie aby prowadzić efektywne działania marketignowe, niezbędna jest koordynacja i zagospodoarowanie wielu kanałów komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami. Multum możliwości i narzędzi marketingowych daje ogormny potencjał do promocji - natomiast wymaga dużej wiedzy, planowania oraz odpowiedniej strategii działań.

Mamy ponad 5 lat doświadczenia w pracy z firmami każdej wielkości z przeróżnych branż. Łączymy kreatywność, analitykę, możliwości studia graficznego i produkcji video do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla odbiorców marki.

Zawsze Fair Play!

Decydując się na nasze usługi płacisz jedynie za naszą usługę. Nie pobieramy dodatkowych opłat od ew. budżetów reklamowych i nie zarabiamy na pośrednictwie w wykupie mediów aby uniknąć konfliktu interesów.

Skontaktuj się z nami!

Agent Buzz sp z o.o.

☎️ +48 517 826 548
📮 [email protected]
🏢 Pon-Pt, 9-17

Copyright Agent Buzz - 2019 

Wszystkie treści użyte na stronie należą do Agent Buzz sp. z o.o. lub zostały wykorzystane za zgodą posiadacza praw autorskich i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.